Sizin İçin

Neler Yapabilirim?

Editörlük

Akademik çalışmalarınız İçin editörlük yapabilirim.

Akademik çalışmanızın eksiklerini birlikte belirleyerek çalışmanızın daha iyi olmasını sağlayabiliriz. Akademik ve teknik bilginizin yetersiz kaldığı konularda yardımcı olabilirim. Kısaca akademik çalışmanızın içeriğine yönelik hataları düzeltebilirim. 

Bilgi almak için TIKLAYIN

Tez Düzenleme

Tezinizi teslim edeceğiniz enstitünün tez yazım kurallarına uygun biçimde düzenleyebilirim.

Üniversitenizin istediği biçimsel şartlara göre düzenleme yapıyorum. Tezinizin kapak sayfasından son sayfasına kadar tez yazım kılavuzuna uygun olmasını isterseniz birlikte çalışabiliriz. Tezde düzeltme almak problem olmaktan çıkıyor. Enstitünün belirlediği biçimsel hataları düzeltebiliriz. Birlikte çalışarak tezinizin tez format kontrolünden geçmesini sağlayabiliriz.

Bilgi almak için TIKLAYIN

Makale Düzenleme

Makalenizi göndereceğiniz derginin kurallarına göre düzenleyebilirim.

Makaleniz yayım aşamasına gelene kadar birçok süreçten geçmektedir. Bir tezin özelliklerine sahip olmasına rağmen makaleler için ayrıntılı yönergeler hazırlanmamaktadır. Bu da makale düzenleme işlemini zorlaştırmaktadır. Sizin için makalenizi derginin  kabul edeceği şekilde düzenleyebilir, içeriğe yönelik hataları tespit ederek bunların düzeltilmesini sağlayabilirim. 

Bilgi almak için TIKLAYIN

Akademik Yazma Teknikleri

Çalışmalarınızı akademik etik çerçevesinde, İntihalden kaçınarak yazmanıza destek olabilirim.

Lisansüstü eğitim alıyorsanız akademik yazım konusunda bilgili olmanız gerekmektedir. Aksi halde çalışmanızı tamamlayamama, uygun bir çalışma ortaya çıkaramama veya intihal sorunu (bilerek ve isteyerek olmasa da) ile karşılaşabilirsiniz. Size akademik yazım konusunda danışmanlık yaparak çalışmanızı stresten uzak bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olabilirim.

Bilgi almak için TIKLAYIN

Neden?

Benimle Çalışmalısınız

Uzmanlık

Danışmanlık yaptığım konularda yeterliğe sahibim.

Deneyim

Teorik bilgimi uygulama ile tamamlayarak deneyim kazandım.

Tam İsabet

İhtiyacınızı anlayarak en uygun çözümleri sunuyorum.

Daima Zamanında

Belirtilen süreye uymaya özen gösteririm.

İş Disiplini

Yaptığım işe odaklanarak ciddiyetle yaparım.

İletişim

Bana istediğinizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

fiyat bilgisi

Fiyat Teklifi Alın

Destek talep ettiğiniz konudan ve çalışmanızdan bahsederseniz fiyat bilgisi iletebilirim. İsterseniz ayrıntıları telefonda da konuşabiliriz.

Scroll to Top